Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. windykacji wierzytelności zabezpieczonych

Centrum Finansowe S.A.O firmie

  • Grzybowska 87, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Centrum Finansowe S.A.

Grzybowska 87

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza wierzytelności i jej zabezpieczeń w celu wyboru optymalnej drogi dochodzenia roszczenia

  • sporządzanie pism procesowych w toku postępowania sądowego, upadłościowego, egzekucyjnego

  • prowadzenie negocjacji związanych z dochodzeniem należności

  • analiza i ocena aktualnej sytuacji finansowej klientów

  • zarządzanie powierzonym portfelem klientów - w tym pozyskiwanie inwestorów

  • raportowanie dotyczące bieżącej realizacji celów oraz wyników podjętych działań

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego prawniczego lub ekonomicznego

  • znajomości zagadnień z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, handlowego oraz upadłościowego

  • wysoko rozwiniętych zdolności negocjacyjnych, analitycznych oraz interpersonalnych

  • samodzielności i sumienności w realizacji powierzonych zadań

  • postawy proaktywnej

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa, premia kwartalna uzależniona od wyników i zrealizowanych celów)

  • dostęp do dodatkowych benefitów (opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku, okazjonalne bony pracownicze)

  • przyjazną atmosferę pracy

  • dogodną lokalizację miejsca pracy (w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego)