Oferta pracy

Specjalista ds. windykacji wstępnej klienta biznesowego

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • monitoring płatności i stan zadłużenia portfela nieterminowego;

  • negocjacje telefoniczne z klientami;

  • podejmowanie działań mających na celu zapobieganie wystąpieniu zaległości;

  • współpraca z innymi departamentami banku;

  • wsparcie klienta i wyjaśnianie ewentualnych niedogodności.

  • weryfikacja i analiza wniosków dot. restrukturyzacji zadłużenia

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z telefoniczną obsługą Klienta Biznesowego;

  • masz umiejętność analitycznego myślenia;

  • bardzo dobrze organizuje własną pracę;

  • jesteś dokładna/y i skrupulatna/y w wykonywaniu powierzonych zadań;

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze monitoringu czy windykacji;

  • znajomość produktów bankowych;

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz sprawne poruszanie się po systemach IT.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce;

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop