Oferta pracy

Specjalista ds. windykacji

Trans.eu Group S.A. O firmie

Trans.eu Group S.A.

Chabrowa 4

Wysoka (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring i windykacja należności

  • Kontakt z dłużnikami i wierzycielami w ramach samodzielnie prowadzonych spraw oraz motywowanie ich do spłaty należności.

  • Negocjacje, które są nieodłącznym elementem tej pracy – każdego dnia będziesz miał(a) szansę wykorzystywać swoje kompetencje w tym zakresie 🙂

  • Monitorowanie płatności i stały kontakt w tym zakresie z klientami i dłużnikami.

  • Kierowanie trudnych spraw na drogę sądową.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w obszarze windykacji i odzyskiwania długów, poparte sukcesami na tym polu.

  • Zdolności negocjacyjne oraz doświadczenie w obsłudze klienta “trudnego”.

  • Determinacja i motywacja do osiągania wyników

  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych w zakresie monitorowania terminowości spłat.

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Pozytywne nastawienie do liczb oraz ich analizy, znajomość obsługi programu Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Nieszablonowe działanie – lubimy kiedy poszukujesz nowych rozwiązań, nawet wtedy gdy coś wydaje się być powtarzalne i oczywiste

To oferujemy

  • prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,

  • codziennych, pysznych śniadań,

  • masaży odciążających kręgosłup,

  • eventów integrujących zespół,

  • voucherów podarunkowych i bonów świątecznych,

  • ośrodka wczasowego nad jeziorem do dyspozycji pracowników,

  • jednorazowych dopłat do żłobka i przedszkola,

  • zajęć i sekcji sportowych, organizowanych w firmie i poza nią.

  • Brzmi dobrze?

  • Daj się poznać, klikając “Aplikuj”!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Dołączysz do:

Ekipy TransCards – pozytywnych, uśmiechniętych ludzi, którzy do wszystkiego co robią, podchodzą z pasją i zapałem 🙂 Zespołu, który swoją inicjatywą i zapałem kreuje nowy standardy usług windykacyjnych. Jeżeli lubisz pracę w projektach i chcesz mieć wpływ na kształtowanie procesu pod kątem jego efektywności, to jest to szansa dla Ciebie

Przewiń do profilu firmy

Brzmi dobrze?

Daj się poznać klikając przycisk “APLIKUJ”!