Specjalista ds. Windykacji z Gwarancji i Poręczeń

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesu dochodzenia wierzytelności z tytuł gwarancji BGK (zbadanie aktualnego statusu zabezpieczenia, zebranie dokumentacji kredytowej, przygotowanie wniosku, rozliczenie transakcji),

  • bieżąca obsługa i nadzór nad realizowanym procesem.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w obszarze windykacji Klienta Biznesowego (dotyczy wszelkich form działalności gospodarczej prowadzonej w Polsce) - dodatkowy atut,

  • posiadasz doświadczenie w zakresie obsługi windykacyjnej zaangażowania zabezpieczonych gwarancjami BGK - dodatkowy atut,

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne) lub w trakcie studiów (min.3 rok),

  • masz umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,

  • masz umiejętność łatwego nawiązywania oraz podtrzymywania kontaktów,

  • bardzo dobrze organizujesz swoją pracę,

  • jesteś dokładna/y, skrupulatna/y w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • potrafisz samodzielnie prowadzić projekty.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo,

  • wynagrodzenie dostosowanie do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje