Specjalista ds. windykacji

ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie zasad i metod skutecznych działań windykacyjnych firmy w odniesieniu do wszystkich kanałów sprzedaży.

  • Windykacja telefoniczna / e-mail; realizacji polubownej windykacji należności klientów spółki

  • Rekomendowanie rozwiązań w przebiegu trudnych postępowań windykacyjnych (np. sprzedaży lub restrukturyzacji długu lub innych)

  • Kontrolowanie i utrzymanie stanu należności firmy na założonym poziomie – analiza prowadzonych działań

  • Podejmowanie działań motywujących dłużnika do natychmiastowej, dobrowolnej zapłaty

  • Przegląd i weryfikacja nowych kontrahentów (np. BIG) – wprowadzanie do wew. bazy

  • Obsługa i współudział w tworzeniu pism procesowych - przekazywanie spraw na drogę postępowania egzekucyjnego lub sądowego

  • Ścisłą współpracę i wspieranie działań kancelarii prawnych w zakresie windykacji

  • Egzekwowanie należności w oparciu o posiadane zabezpieczenia

  • Stała współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji działań windykacyjnych

  • Raportowanie wyników prowadzonych przez siebie spraw windykacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych oraz doświadczenie w podobnym segmencie rynku będzie dużym atutem

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku (firma windykacyjna, wewnętrzny dział windykacji)

  • Biegła znajomość i obsługa pakietu MS Office – w szczególności praktyczna znajomość Excel / SAP

  • Wiedza w przygotowaniu oraz redagowaniu pozwów i pism procesowych

  • Samodzielność, skrupulatność, dyspozycyjność w pełnieniu powierzonych obowiązków

  • Wysoka kultura osobista i wysoki poziom zaangażowania

  • Umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30

  • Pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny LuxMed

  • Miłą atmosferę w pracy, w młodym, ambitnym zespole z pozytywną energią

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku zaopatrzenia medycznego z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej. Więcej informacji o naszej firmie dostępnych jest pod adresem: www.zarys.pl

(zanim aplikujesz koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową i poznaj nas bliżej)

Przewiń do profilu firmy