Specjalista ds. wizji lokalnych, uzgodnień i UUN

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. spółka z Grupy Nokia, zajmująca się projektowaniem oraz budową światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie wizji lokalnych pod budowę sieci FTTH oraz negocjowanie i podpisywanie umów/porozumień udostępnienia nieruchomości.

    Główne obowiązki:

    • Przeprowadzanie wizji lokalnych trasy pod budowę sieci światłowodowych oraz nieruchomości i przygotowanie raportów z wykonanych działań
    • Wykonywanie wizji adresowych lokali w zasięgu planowej do wybudowania sieci FTTH
    • Negocjowanie i podpisywanie umów/porozumień udostępnienia nieruchomości z ich zarządcami/właścicielami
    • Wprowadzanie informacji do rejestru Permits Entry System w celu aktualizacji statusu pozyskiwanych zgód, umów i uzgodnień

    Wymagania:

    • Dyspozycyjność i mobilność ze względu na pracę w terenie
    • Prawo jazdy kat. B (min. 2 lata)
    • Wykształcenie minimum średnie techniczne
    • Komunikatywność i umiejętność współpracy
    • Dynamizm i wytrwałość w realizacji zadań
    • Znajomość technik negocjacyjnych
    • Dobra znajomość MS Office (znajomość AutoCada będzie dodatkowym atutem)
    • Mile widziana znajomość procesu przygotowywania i opracowywania dokumentacji projektowej oraz przepisów prawa budowlanego, a także innych regulacji prawnych związanych z budownictwem sieci światłowodowych w technologii FTTH

    Oferujemy:

    • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
    • Różnorodność wykonywanych zadań
    • Do wyboru pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa)
    • Home Office 5x w miesiącu
    • Pracę w zgranym, otwartym i kreatywnym zespole
    • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy

    Administratorem danych jest Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Łódź 90-057, Sienkiewicza 85/87. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.