Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. własności intelektualnej

Politechnika Warszawska

Rektorska 4

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa pracowników Politechniki Warszawskiej w obszarze ochrony własności intelektualnej – własność przemysłowa, utwory autorskie, tajemnica przedsiębiorstwa;

  • obsługa pracowników Politechniki Warszawskiej w obszarze komercjalizacji wyników badań naukowych;

  • sporządzenie opinii i analiz z zakresu własności intelektualnej i jej ochrony;

  • przygotowywanie lub opiniowanie umów w zakresie własności intelektualnej, komercjalizacji wyników badań naukowych i poufności, w tym udział w prowadzonych negocjacjach;

  • wycena własności intelektualnej;

  • współpraca z rzecznikami patentowymi;

  • współpraca z Działem Brokerów Innowacji, innymi działami CZIiTT oraz jednostkami Politechniki Warszawskiej;

  • prowadzenie szkoleń dot. tematyki własności intelektualnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • min. 3-letni staż pracy;

  • doświadczenie w obszarze własności intelektualnej;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność;

  • umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania;

  • otwartość na uczenie się i stały rozwój;

  • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja własnej pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie na renomowanej uczelni;

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach badawczych;

  • pracę w ośrodku innowacji Politechniki Warszawskiej.

O nas

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. własności intelektualnej w Dziale Ochrony Własności Intelektualnej w wymiarze pełnego etatu w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz krótkiej notatki/prezentacji nt. swojego doświadczenia zawodowego, umiejętności lub innych dodatkowych informacji istotnych z punktu widzenia kandydata/kandydatki

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.