Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wniosków kredytowych

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 11.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W naszej firmie stawiamy na różnorodność. Cenimy sobie oryginalne spojrzenia na świat. Tworzymy zespół zgranych i ambitnych ludzi. Dołącz do nas i rozwijaj się w nowoczesnej firmie, gdzie doświadczysz profesjonalnego podejścia do pracownika.

    Obecnie w naszym oddziale w Toruniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. pozyskiwania wniosków kredytowych

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • Telefoniczna obsługa klientów (kontaktujemy się wyłącznie z firmami);
    • Kompletowanie dokumentacji potrzebnej do stworzenia wniosku kredytowego;
    • Praca w oparciu o standardy RODO dot. obsługi klienta;
    • Poszerzanie wiedzy merytorycznej z branży finansowej;
    • Przeprowadzanie rozmów zgodnych ze skryptem (nie ograniczamy się do jednego schematu).
    Wymagania:
    • Przede wszystkim motywacja, chęć do pracy i pozytywne nastawienie
    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Nastawienie na realizację planu
    • Zorientowanie w dziedzinie kredytów

        Dodatkowo cenimy sobie:

    • Rzetelność i sumienne podejście do obowiązków
    • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:
    • Jasny i przejrzysty system wynagrodzeń
    • Konkurencyjną stawkę godzinową + wysokie prowizje (bez kwoty maksymalnej!)
    • Pracę w doświadczonym zespole
    • Wsparcie na każdym etapie pracy
    • Realną możliwość awansu
    • Potrzebne narzędzia pracy
    • Liczne konkursy, programy motywacyjne, oraz profity (np. karta sportowa FitProfit)

    Pracujemy 8 godzin dziennie, jednak jeżeli czasem musisz wyjść szybciej, lub interesuje Cię ½ etatu – nie ma z tym problemu.
    Każdy weekend mamy wolny!
    Codziennie mamy ponad 1 godzinę przerwy, w tym czasie możesz skoczyć do sklepu, lub zjeść obiad w naszej jadalni połączonej z kuchnią.
    Nasze biuro znajduje się w samym centrum (ulica Matejki), a przed firmą mamy miejsca parkingowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pamiętaj by dopisać następującą klauzulę, inaczej nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować!
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.