Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wolontariatu

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPECJALISTA DS. WOLONTARIATU

    Miejsce pracy: Łódź
    KR/JiM/01-01/19
    FUNDACJA JiM
    Fundacja JiM tworzy lepszy świat dla osób z autyzmem. Walczy o zwiększenie dostępu do bezpłatnej diagnozy i terapii autyzmu w Polsce. O podniesienie jakości życia osób z autyzmem od chwili diagnozy do dorosłości. Podnosi świadomość autyzmu, by zwiększyć akceptację dla osób ze spektrum w społeczeństwie. Fundacja prowadzi również własne placówki diagnostyczne i edukacyjne. Działalność Fundacji oparta jest na zdywersyfikowanych, stabilnych źródłach finansowania.

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za codzienną realizację zadań w ramach współtworzenia, funkcjonowania i rozwijania Programu wolontariatu zgodnie z potrzebami Fundacji.

    Główne zadania na stanowisku:

    • Realizacja doraźnych i długofalowych projektów w ramach Programu wolontariatu m.in. poprzez:
    • Poszukiwanie źródeł i utworzenie stałych kanałów pozyskiwania wolontariuszy
    • Dokonywanie analizy potrzeb Fundacji i łączenie ich z potencjałem wolontariuszy - rekrutacja wolontariuszy
    • Dbanie o realizację kwestii formalnych (umowy)
    • Monitorowanie pracy wolontariuszy, szkolenie, motywowanie, dbanie o ich rozwój indywidualny jak i relacje w grupie
    • Stworzenie mechanizmów ewaluacji pracy wolontariuszy
    • Prowadzenie dokumentacji wolontariuszy
    • Realizacja działań promocyjnych
    • Przygotowywanie analiz i raportów służących rozwojowi Programu wolontariatu

    Poszukujemy kandydatów, którzy:

    • Mają doświadczenie w pracy wolontaryjnej  lub działalności społecznej
    • Posiadają kompetencje wspierające rozwój wolontariatu:
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne przejawiające się w aktywizowaniu ludzi i budowaniu ich zaangażowania
    • umiejętność organizacji pracy własnej i innych
    • systematyczność w działaniu i umiejętność realizacji zadań z myślą o celu
    • Są chętne do rozwoju w ramach współpracy i wymiany doświadczeń z innymi organizacjami wolontaryjnymi
    • Są otwarci na zmiany, nowości i wyzwania

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w jednej z największych organizacji zajmujących się tworzeniem lepszego świata dla osób z autyzmem
    • Atrakcyjny system wynagradzania
    • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw, aktywności i pomysłów
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę pośród ludzi pełnych pasji
    • Ścieżkę rozwoju zawodowego
    • Możliwość rozwoju i realizacji szczytnej misji organizacji JiM
    • Stałe godziny pracy

    Termin składania aplikacji – 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia.
    Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu
    jedynie z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych osobowych jest Fundacja „JIM” z siedzibą w Łodzi (93-279) przy ul. Tatrzańskiej 105, adres e-mail: iod@jim.org, numer telefonu, 42 643 46 70 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000127075, numer NIP: 7282455613, REGON: 473070238, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego.

    Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.

    Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora.

    Nie będą podlegali Państwo decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, i wywołuje wobec Państwa skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na nią wpływa.

    Państwa dane zostały pozyskane przez Administratora od Grupy Pracuj sp. z o.o.

    Administrator będzie przetwarzał następujące kategorie Państwa danych: dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, dane dotyczące wykształcenia, dane dotyczące kwalifikacji zawodowych, dane dotyczące przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, inne dane zwarte w przesłanym CV za zgodą osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

    Podstawą prawną przetwarzania Pani / Pana danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora - art. 6 ust. 1 lit. f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), polegający na poszukiwaniu, zatrudnianiu pracowników oraz prowadzeniu postępowań rekrutacyjnych zmierzających do zatrudnienia pracownika, którego kwalifikacje najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu Administratora.
    Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych w zakresie niezbędnym do zawarcia i wykonania umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO oraz art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zakresie niezbędnym do wykonywania przez Administratora ustawowych obowiązków.

    W zakresie, w jakim dane przetwarzane są na podstawie odrębnej zgody, przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Pozostanie to jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.

    Administrator może przekazywać Pani/Pana dane następującym odbiorcom: osoby/podmioty wspomagające proces rekrutacji, dostawcy usług IT takich jak hosting oraz dostawcy systemów informatycznych.

    Administrator nie planuje przekazywać Pani/Pana danych osobowych odbiorcom spoza EOG, czyli do państw trzecich.

    Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji.

    Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeżeli administrator przetwarza dane osobowe na podstawie prawnie uzasadnionych interesów.