Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wolontariatu, staży i praktyk

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Małopolski Instytut Kultury w Krakowie (MIK)

    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • Kompleksowa organizacja i koordynacja prac na rzecz wolontariuszy, stażystów i praktykantów MIK (kontakt bezpośredni, prowadzenie dokumentacji, organizacja szkoleń, budowanie sieci kontaktów, współpraca z jednostkami wysyłającymi stażystów i praktykantów)
    • Współpraca przy prowadzeniu sekretariatu MIK (wsparcie w licznych codziennych zadaniach związanych z obsługą interesantów i pracą biura)

    Czego oczekujemy:

    • Radosnego stosunku do rzeczywistości
    • Czerpania satysfakcji z pracy „w oku cyklonu”
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Dokładności i dbałości o detale
    • Solidności, odpowiedzialności i samodzielności w działaniu
    • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
    • Otwartości na nowe pomysły
    • Gotowości do zaangażowania się w życie instytucji
    • Wykształcenia wyższego

    Mile widziane:

    • Osobiste doświadczenie wolontariackie
    • Doświadczenie w pracy biurowej

    Co oferujemy:

    • Umowę o pracę na etat
    • Pracę w instytucji kultury o ugruntowanej pozycji
    • Stabilne zatrudnienie
    • Udział w interesujących projektach o zasięgu regionalnym i krajowym
    • Możliwość rozwoju i podejmowania wyzwań zawodowych
    • Pakiet świadczeń socjalnych
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz maksymalnie 1-stronicowej wypowiedzi na temat „Co jest ważne w pracy wolontariusza” w terminie do
    20 lipca 2018 r.
    , za pomocą przycisku.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

    „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

    Oferty niezawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

    Jednocześnie informujemy, że:

    Małopolski Instytut Kultury w Krakowie (MIK), ma siedzibę w Krakowie (30-233), przy ul. 28 lipca 1943 17c. Zarządzamy Państwa danymi osobowymi. Informacji na ten temat udziela Tomasz Włodarski. Pełni on rolę inspektora ochrony danych, w skrócie IOD. Można do niego zadzwonić pod numer: +48 533 310 438 lub napisać wiadomość e-mail na adres: [email protected]

    Państwa dane wykorzystamy w procesie rekrutacji na powyższe stanowisko. Zachowamy je także przez najbliższe 6 miesięcy dla celów przyszłych rekrutacji na stanowisko o podobnym profilu. Będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami. W każdej chwili mogą Państwo sprawdzać swoje dane, poprawiać je, zmieniać lub usunąć z naszej bazy danych. W tym celu należy skontaktować się z IOD.

    Dane osobowe wykorzystujemy na podstawie art. 6., ust. 1., lit. a) ogólnego rozporządzenia dotyczącego ochrony danych osobowych. W przypadku wątpliwości mogą Państwo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.