Oferta pracy

Specjalista ds. Workplace Services

innogy IT Support Sp. z o.oO firmie

  • Towarowa 7A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

innogy IT Support Sp. z o.o

Towarowa 7A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ITIL

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja usługi dla użytkowników (User Services) w dziale Infrastruktura i Bezpieczeństwo IT w obszarach Service Desk, Field Service, Request Fulfilment, Infrastructure backend w ramach międzynarodowego kontraktu poprzez m.in. zarządzenie incydentami, zamówieniami oraz zmianami

  • odpowiadanie za standardy produktów, procesów oraz usług IT świadczonych na rzecz użytkowników w tym zasady nabywania oraz wymiany sprzętu komputerowego, instalacji oprogramowania, zarządzanie uprawnieniami do systemów IT, procesy ITIL w grupowym systemie ServiceNow

  • odpowiadanie za utrzymanie systemu Identity Management

  • ścisła współpraca z Grupą innogy w ramach przynależności do korporacyjnych struktur macierzowych w tym uczestnictwo w warsztatach, raportowanie

  • odpowiadanie za realizację projektów w roli Kierownika Projektów

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w organizacji zatrudniającej powyżej 100 osób

  • znajomość procesów ITIL

  • znajomość ServiceNow na poziomie użytkownika (obsługa podstawowych procesów ITIL, raportowanie) oraz administratora/zaawansowanego użytkownika (wprowadzanie zmian w procesach ITIL, implementacja wniosków na uprawniania do aplikacji, zaawansowane raportowanie)

  • znajomość metodyki zarządzania projektami

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację werbalną i pisemną

  • doświadczenie we współpracy z dostawcami

  • praktyczna znajomość ITIL

  • praktyczna znajomość SQL

  • znajomość języka niemieckiego

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • premię raz w roku w ramach oceny okresowej

  • kafeterię benefitów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość rozwoju specjalistycznego w ramach szkoleń

  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • kartę multisport, opieka medyczna, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

innogy IT Support jest częścią jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Spółka odpowiada za wsparcie oraz obsługę procesów IT biznesu działającego na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy