Oferta pracy

Specjalista ds. Wprowadzania Danych

SII Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Tadeusza Szeligowskiego 6b

Lublin

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Dla jednego z naszych klientów realizujemy projekt związany z wdrożeniem globalnego narzędzia - Document Management System for HR w 20 krajach. Zespół Sii będzie odpowiadał za m.in. gromadzenie dokumentów, walidowanie, testowanie, konfigurowanie template’ów dokumentów we wdrażanym systemie Global DMS HR Solution.

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie danych od partnerów biznesowych

  • Sprawdzanie dokładności i zatwierdzanie informacji zgodnie z wytycznymi w celu przygotowania danych źródłowych do dalszego przetwarzania

  • Wyszukiwanie i uzyskiwanie dalszych informacji w przypadku niekompletnych dokumentów

  • Przeglądanie danych pod kątem braków lub błędów, korygowanie wszelkich niezgodności, jeśli to możliwe i sprawdzanie danych wyjściowych

  • Konfigurowanie odpowiednich szablonów dokumentów w systemie DMS

  • Konfiguracja mapowania danych w rozwiązaniu DMS na podstawie dostarczonych szablonów dokumentów

  • Przeprowadzenie testów jednostkowych skonfigurowanych dokumentów, pomoc w testach UAT

  • Dostosowanie konfiguracji na podstawie informacji zwrotnych z testów UAT

  • Przestrzeganie zasad poufności, integralności i bezpieczeństwa danych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word i Excel

  • Znajomość arkuszy kalkulacyjnych i przetwarzania tekstów

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność dotrzymywania terminów i samodzielnego ustalania priorytetów

  • Doskonała dbałość o szczegóły

  • Dyspozycyjność do pracy na dziennej zmianie w strefie czasowej CET

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w środowisku projektowym lub na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w obszarze administracji systemem/analizy danych

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!