Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wprowadzania danych

RENTERS sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści marketingowych na własne i zewnętrzne strony rezerwacyjne

  • Dodawanie apartamentów do oferty w zakresie własnych kanałów sprzedaży

  • Dodawanie ofert na portale rezerwacyjne (m.in. B.com, AirBnB, VRBO, itd.)

  • Edycja istniejących już ofert na portalach rezerwacyjnych

  • Wsparcie zespołu w zadaniach mających na celu maksymalizację przychodów oraz pomoc w bieżących projektach

  • Efektywne działania ukierunkowane na budowanie wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz umiejętność poruszania się w środowisku internetowym

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość branży turystycznej będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Bardzo dobra atmosfera pracy

Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami na wynajem. Współpracując z czołowymi portalami rezerwacyjnymi dostarczamy najwyższej jakości usługi w zakresie wynajmu apartamentów.

Przewiń do profilu firmy