Oferta pracy

Specjalista ds. Wprowadzania Danych

Sagra Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Cyfrowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sagra Technology Sp. z o.o.

Cyfrowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, aktualizowanie, weryfikowanie oraz deduplikacja baz danych klientów

  • Weryfikowanie i analizowanie realizowanych przez zespół procesów, a także ich usprawnienie

  • Wsparcie klientów/konsulting, w tym również monitorowanie działań klientów, podnoszenie poziomu efektywności wykorzystania systemu

  • Prowadzenie projektów (wdrożenia rozwiązania u klienta oraz projektów rozwijających obecne serwisy)

Nasze wymagania

  • Umiejętności analityczne, znajomość Excela

  • Innowacyjność i kreatywność, brak oporu przed wprowadzaniem zmian

  • Zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zarządzania pracą własną

  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach z innymi członkami zespołu oraz klientami

Mile widziane

  • Umiejętność prowadzenia projektów

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy, w którym dbamy o work-life balance

  • pracę w firmie mocno skoncentrowanej na innowacyjności swoich produktów o wiodącej pozycji na rynku ocenianym przez klientów

  • nieustanny rozwój przez udział w ciekawych, różnorodnych projektach z zespołami, które tworzą ludzie z pasją rozwiązań

  • nowoczesne biuro wspierające kreatywność

  • kulturę organizacyjną sprzyjającą przyjaznej atmosferze i dobrym relacjom

  • kawa z pianką do oporu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie przedszkola, żłobka

  • dofinasowanie wczasów „pod gruszą”

Jesteśmy w czołówce dostawców systemów do zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych, głównie dla branż: FMCG, kosmetycznej i farmaceutycznej. Wdrażamy doskonałe rozwiązania Sales Force Automation (SFA) oraz Business Intelligence (BI). W roku 2017 Microsoft przyznał nam tytuł Country Partner Of The Year.

Przewiń do profilu firmy

Lubisz pracować w zespole? Nie boisz się nowych wyzwań, a nowinki technologiczne to Twój żywioł? Praca z dużą ilością danych to żaden problem? Korzystasz z Excela, bo ułatwia Ci codzienną pracę? Masz doświadczenie przy pracy projektowej i rozwijaniu systemu? Jesteś osobą skrupulatną i otwartą? Zapraszamy!