Oferta pracy

Specjalista ds. Wprowadzania Zamówień

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.O firmie

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

Jakuba Potockiego 1a

Jaktorów (pow. grodziski)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie zamówień wózków widłowych do systemu

  • Potwierdzanie terminów dostaw zamówionych towarów

  • Dokonywanie zmian/modyfikacji w zamówieniach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Mile widziane doświadczenie w dziale wsparcia/administracji sprzedaży

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

  • Łatwość przyswajania nowych programów informatycznych

  • Systematyczność, skrupulatność

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • Znajomość podstawowych zagadnień prawa: cywilnego, handlowego, administracyjnego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Profesjonalne wdrożenie

  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

  • Wypłatę 100% wynagrodzenia w przypadku zwolnienia lekarskiego związanego z COVID-19

  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do urlopu i szkoleń

  • Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)

  • Dla ceniących aktywność: piłkarska drużyna firmowa – piłka nożna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

Co warto wiedzieć o rekrutacji w obecnej sytuacji?

  • Rekrutujemy (do odwołania) głównie telefonicznie i za pomocą Teams. Jeśli konieczne będzie przeprowadzenie spotkania F2F (bezpośredniego), odbywa się ono z zachowaniem reżimu sanitarnego (w maseczkach, z zachowaniem dystansu społecznego) tak, aby było to bezpieczne.

  • W trakcie rozmowy telefonicznej lub na Teams spodziewaj się takich samych pytań, jak w przypadku spotkania F2F. Zadamy pytania o Twoją biografię zawodową, motywację, opowiemy o stanowisku i strukturze, odpowiemy na wszystkie pytania. Poznasz nas, a my Ciebie.

  • Zdajemy sobie sprawę, że prowadzicie te rozmowy w dużej części w domach, że w tle może pojawić się dziecko, które potrzebuje uwagi, kot lub pies, liczymy się z tym. Również jesteśmy rodzicami/mamy swoich pupili, którzy mogą domagać się i naszej uwagi.

  • Jesteśmy przygotowani na scenariusz, w którym obecna sytuacja może się wydłużać. Korzystamy ze zdalnych rozwiązań, przeprowadzamy zdalne szkolenia wdrożeniowe dla nowych Pracowników, organizujemy i umożliwiamy pracę z wielu lokalizacji w kraju.