Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Administracyjnego

Siemens Healthcare Sp. z o.o.O firmie

Siemens Healthcare Sp. z o.o.

Żupnicza 11

Warszawa

Jako Siemens Healthineers wspieramy i pomagamy skutecznie sprostać wyzwaniom współczesnej medycyny na całym świecie. Wciąż poszukujemy nowych dróg i rozwiązań, aby wprowadzać pozytywne zmiany dla naszych klientów oraz zdrowia wielu ludzi.

Żeby sprostać temu wyzwaniu, inwestujemy nie tylko w rozwój technologii i tym samym w szerokie portfolio nowatorskich produktów i usług medycznych - inwestujemy przede wszystkim w 53 tys. pracowników. Każdy z nich jest pionierem, wysoce zaangażowanym i mocno związanym z branżą opieki zdrowotnej.

Dołącz do zespołu Siemens Healthineers jako Specjalista ds. Wsparcia Administracyjnego!

Twoje główne zadania:

  • Weryfikowanie danych zamówień w systemie z danymi na fakturach dostawców.
  • Uzyskiwanie akceptów na wprowadzenie zmian do zamówień oraz ich realizacja.
  • Terminowe rozliczanie faktur kosztowych od dostawców korporacyjnych i lokalnych.
  • Obsługa klientów wewnętrznych.
  • Wsparcie klientów w zakresie współpracy z biurem podróży przy organizacji niestandardowych wyjazdów.
  • Wsparcie Działu Logistyki w zakresie realizacji zamówień.
  • Aktywne proponowanie usprawnień oraz nowych rozwiązań.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2).
  • Znajomość środowiska Windows Office zwłaszcza Excel i Outlook.
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i wysoka umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Umiejętność logicznego myślenia i łatwość uczenia się.
  • Systematyczność, koncentracja na szczegółach prowadzonych transakcji.
  • Gotowość do podejmowania decyzji i działania pod presją czasu.
  • Znajomość typów dokumentów księgowych oraz podstaw zasad fakturowania.
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta/administracji/księgowości mile widziane.

Oferujemy umowę o pracę na okres 12 miesięcy wraz z pakietem benefitów za pośrednictwem firmy zewnętrznej.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji przez przycisk „Aplikuj".

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

Pod adresem https://www.siemens-healthineers.com/pl/ znajdziesz dodatkowe informacje dotyczące obszaru naszej działalności.

Pod adresem https://jobs.siemens-info.com/ znajdziesz więcej informacji dotyczących ofert pracy i kariery w firmie Siemens.

Przywiązujemy wagę do równości szans, zapraszamy do aplikowania również osoby niepełnosprawne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy