Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Analiz Ryzyka Bankowego

SGB-BANK S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Szarych Szeregów 23a

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa aplikacji wspomagających pomiar ryzyk bankowych oraz sprawozdawczość obowiązkową

  • Analizowanie i rozwiązywanie lub zgłaszanie na drugą linię wsparcia problemów w obrębie systemów analitycznych

  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Banki Spółdzielcze - pośrednictwo między BS a II linią wsparcia

  • Udział we wdrożeniach aplikacji, wsparcie powdrożeniowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: ekonomia, finanse, matematyka, informatyka)

  • Obsługa aplikacji wspomagających pomiar ryzyk bankowych oraz sprawozdawczość

  • Posiadającej podstawowe informacje o bazach danych i systemach BI

  • Znającej obszar sprawozdawczości obowiązkowej przepisy ustawy z zakresu ryzyk bankowych, prawa bankowego, Rozporządzenia CRR oraz Dyrektywy CRD IV (mile widziane)

  • Znającej podstawy języka SQL (mile widziane)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Kafeteria MyBenefit

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenie oraz utrzymanie standardów architektury dla istniejących usług i systemów; definiowanie i uzgadnianie architektury dla nowych usług i zmian w projektach oraz utrzymanie aktualnej dokumentacji architektonicznej.​

Przewiń do profilu firmy