Specjalista ds. Wsparcia Badań Naukowych

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Marii Skłodowskiej-Curie 3a

Aniołki

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • codzienna współpraca z interesariuszami programów i projektów badawczych,

  • obsługa administracyjna pracowników naukowych i administracyjnych Centrum Chorób Mózgu - przygotowanie, obieg i archiwizacja dokumentów,

  • bieżące zarządzanie i administrowanie działaniami związanymi z uruchomieniem, prowadzeniem i zamykaniem zadań oraz projektów badawczych,

  • wsparcie w zakresie sprawozdawczości związanej z realizacją projektów i zadań badawczych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki biomedyczne oraz medyczne np. biologia, chemia, biotechnologia, zdrowie publiczne, nauki o układzie nerwowym),

  • znajomość podstawowych zasad Evidence Based Medicine (EBM),

  • praktyczna umiejętność korzystania z pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),

  • komunikatywność, odpowiedzialność, skrupulatność, sumienność i terminowość,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów badawczo-rozwojowych, znajomość specyfiki funkcjonowania uczelni wyższej, znajomość standardów obsługi klienta.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska,

  • współpracę ze środowiskiem naukowym jedynej w Polsce uczelni medycznej, posiadającej status uczelni badawczej,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych, dofinansowanie do przedszkoli i żłobków, itp.).

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Zasady aplikowania:

  • osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku APLIKUJ,

  • termin nadsyłania aplikacji to 8.12.2022 r.

  • aplikacje nadesłane w okresie pomiędzy terminem nadsyłania aplikacji a końcem publikacji ogłoszenia, mogą zostać zakwalifikowane do procesu rekrutacji,

  • uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.