Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia Biura Budowy

LUMEN Polska Sp. z o.o.O firmie

LUMEN Polska Sp. z o.o.

Mogilska 37

Kraków

Firma Lumen Polska sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz serwisu instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Biura BudowyNumer ref.: Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • pomoc w nadzorowaniu prac ekip elektrycznych na budowie,
  • nadzór nad logistyką dostaw materiałów i urządzeń.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne w kierunku elektrotechnika,
  • mile widziani studenci ostatnich lat wydziału elektrycznego,
  • znajomość zagadnień z obszaru szeroko pojętej elektrotechniki,
  • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office,
  • mile widziana znajomość AutoCad,
  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia do uzgodnienia,
  • odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne