Specjalista ds. wsparcia biznesu Retail z językiem francuskim

Demant Operations Poland sp. z o.o.

  • Lubieszyńska 59, Mierzyn (pow. policki)
    Mierzyn (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Lubieszyńska 59

Mierzyn (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem obsługi zamówień i realizacji wysyłek z zachowaniem standardów firmy.

  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami poprzez codzienny kontakt telefoniczny/ mailowy lub w formie spotkań.

  • Potwierdzanie terminów dostaw, raportowanie, fakturowanie.

  • Kontrola poprawności dokumentacji i zleceń, w tym wyjaśnianie zaistniałych nieścisłości.

  • Udział w projektach mających na celu optymalizację procesów.

Nasze wymagania

  • posiadasz wiedzę z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw oraz obsługi klienta;

  • Twój język angielski pozwala na swobodną komunikację w mowie jak i piśmie;

  • komunikujesz się w języku francuskim – będziemy pod wielkim wrażeniem;

  • posiadasz dobrą znajomość systemów ERP, Microsoft Office;

  • jesteś osobą proaktywną, komunikatywną i dobrze zorganizowaną.

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy – zaczynasz między godziną 7 a 9, zaś kończysz między 15 a 17;

  • pełną samodzielność w działaniu przy jednoczesnym wsparciu pozostałych członków z zespołu;

  • możliwość szerszego poznania działania firmy produkcyjnej podczas codziennej współpracy z różnymi obszarami organizacji w Polsce i za granicą;

  • możliwość szlifowania swojego języka angielskiego każdego dnia;

  • szansę na rozwój w dynamicznym zespole i międzynarodowym środowisku;

  • możliwość pracy opartej na zaufaniu, zespołowości, nastawionej na tworzenie innowacyjnych rozwiązań oraz wyznającej zasadę, że zawsze damy radę;

  • wiele ciekawych benefitów (np. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowanie do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami, siłownię firmową i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżka na aparaty słuchowe

  • bezpłatne autobusy

  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy

  • karta zniżkowa do pobliskich restauracji/sklepów

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z managerem

3

Spotkanie ofertowe

W imieniu całej organizacji, dbamy o wysoki poziom satysfakcji naszych partnerów biznesowych, którzy reprezentują różne kultury i narodowości. Poznajemy ich działalność w ich miejscu pracy, tak w Lizbonie jak i w Kawasaki. Na co dzień wypracowujemy własny model partnerskiej współpracy z klientami (B2B). Ponadto, mamy przywilej pracy przy wdrażaniu nowych produktów – to my wiemy „what’s coming”. A co najważniejsze, tworzymy zgrany i wspierający się zespół – „niemożliwe” załatwiamy od ręki, na cuda trzeba u nas trochę poczekać 😊.

Demant jest wiodącą na świecie grupą zajmującą się protetyką słuchu, która oferuje rozwiązania i usługi pomagające osobom z ubytkiem słuchu w kontaktach i komunikacji z otaczającym ich światem. Od ponad stu lat Grupa Demant odgrywa istotną rolę w rozwoju innowacyjnych technologii i know-how, które przyczyniają się do poprawy słuchu i zdrowia ludzi. Firma jest aktywna i zaangażowana pod każdym względem - począwszy od aparatów i implantów słuchowych po usługi dla protetyki słuchu na całym świecie. Istotną częścią grupy jest również rozwijająca się działalność w zakresie inteligentnych rozwiązań audio dla gier i komunikacji biurowej.

Nasze korzenie w Polsce sięgają, aż do 2007 roku, w którym to firma rozpoczęła swoją działalność pod nazwą Oticon Polska Production. Od samego początku specjalizowała się w produkcji aparatów słuchowych, wytwarzanych w głównym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Mierzynie.

Dynamiczny rozwój, połączony z rozbudowaniem oferty i produkowaniem aparatów słuchowych różnych marek oraz poszerzaniem kadr spowodowały w 2013 roku zmianę struktury i powołanie nowej organizacji o nazwie DGS Poland. Następna zmiana nastąpiła w 2019, gdy podjęto decyzję o ujednoliceniu marki w całej globalnej organizacji na Demant.

W Mierzynie (k. Szczecina) zajmujemy się wdrażaniem nowych produktów i wytwarzaniem aparatów słuchowych. W tym miejscu prowadzone jest także Centrum Dystrybucji z najnowocześniejszym magazynem wysokiego składowania w Europie. Firma zatrudnia wysokiej klasy inżynierów i specjalistów.

Przewiń do profilu firmy