Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wsparcia działu Marketingu i Komunikacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    SPECJALISTA DS. WSPARCIA DZIAŁU MARKETINGU
    I KOMUNIKACJI
    Aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom, potrzebujemy najwyższej klasy ludzi na stanowiskach każdego szczebla. Praca w naszych biurach oznacza bycie częścią naszego utalentowanego zespołu specjalistów od logistyki, księgowości, sprzedaży, IT, HR i marketingu.

    To dynamiczne miejsce pracy pełne nowych i ekscytujących wyzwań. Aby sprostać przyszłości, współpracujemy z naszymi zespołami i rynkami na całym świecie. Naszymi najważniejszymi zasobami są nasi ludzie, dlatego pokładamy w Tobie wielkie nadzieje.

    CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ W CIRCLE K

    Świetny zespół
     Prywatna opieka medyczna
     Owoce w biurze
    Elastyczne godziny pracy
    Zniżki na nasze produkty
     Wydarzenia integracyjne

    Zakres obowiązków:

    • Bieżące wsparcie działu Marketingu i Komunikacji w zakresie prowadzonych projektów
    • Wsparcie PR Managera i udział w wybranych projektach z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
    • Zarządzanie treścią na wewnętrznym portalu firmowym (InnerCircle)
    • Współtworzenie newslettera firmowego
    • Wsparcie w zakresie przygotowywania prezentacji, newsletterów, artykułów oraz tłumaczeń komunikatów
    • Wsparcie w organizowaniu eventów – spotkań firmowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe (mile widziane kierunki: Dziennikarstwo, PR, Filologia angielska, Marketing)
    • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
    • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Mile widziane umiejętności edytorskie, tzw. lekkie pióro
    • Mile widziane doświadczenia w pracy o podobnym zakresie
    • Znajomość MS Office
    • Znajomość języka angielskiego (min. na poziomie C1)

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznej organizacji nastawionej na cele
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju
    • Prywatna opieka medyczna
    • Program rabatowy na naszych stacjach paliw