Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Formalno-Dokumentacyjnego

Euvic IT S.A.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres Obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie procedury przetargowej
  • Weryfikacja dokumentacji przetargowej
  • Przygotowanie pytań i odpowiedzi dla zamawiającego
  • Gromadzenie i aktualizowanie dokumentów potrzebnych do prawidłowego złożenia oferty
  • Analiza dokumentów otrzymanych od konsorcjantów i podwykonawców
  • Prowadzenie bazy przetargów, bazy dokumentacji przetargowej
  • Analiza dokumentacji przetargowej pod względem ryzyk formalno-prawnych
  • Przygotowanie raportów z zakresu poziomu cen usług z branży, na podstawie udziału w przetargach
  • Monitorowanie rynku pod kątem przetargów i możliwości przystąpienia
  • Terminowe składanie ofert przetargowych
  • Wsparcie pracowników Działu Handlowego w zakresie realizowanych przetargów

Wymagania stawiane kandydatom

  • Biegła znajomość prawa zamówień publicznych
  • Doświadczenie w przetargach publicznych
  • Preferowane wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wiedza w zakresie elektronizacji zamówień publicznych
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Minimum 6 lat doświadczenia na tożsamym stanowisku

Oferujemy:

  • Solidne stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne modele współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne