Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia HR i administracji (język francuski)

Media Press O firmie

  • Zabrska 16, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Media Press

Zabrska 16

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz zewnętrznego dostawcy usług kadrowo-płacowych

  • Obsługa bieżących wniosków pracowników (urlopy, L4, delegacje, itp.)

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • Obieg dokumentów w zakresie obsługi HR

  • Docelowo naliczanie wynagrodzeń (oferujemy wsparcie merytoryczne i szkolenie)

  • Docelowo obsługa nieobecności z powodu L4 lub urlopów (oferujemy wsparcie merytoryczne i szkolenie)

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka francuskiego (min. C1)

  • Mile widziana znajomość francuskiego prawa pracy oraz zasad prowadzenia rozliczeń z pracownikami lub gotowość podjęcia nauki w tym kierunku

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Sumienność, skrupulatność, punktualność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży nowych technologii

  • Szkolenia z francuskiego prawa pracy i prowadzenia procesów kadrowo-płacowych

  • Możliwość rozwoju w kierunku osiągnięcia pozycji samodzielnego specjalisty w zakresie prowadzenia kadr i płac we Francji

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (zdalnie / stacjonarnie)

  • Kartę Multisport

  • Kafeterię MyBenefit

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Bilety do kina

  • Pyszną kawę i owocowe poniedziałki

Media Press

Media Press jest polską firmą, która dzięki innowacjom technologicznym odniosła międzynarodowy sukces. Stworzyliśmy najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny system redakcyjny w Europie, który pozwolił nam zbudować przewagę konkurencyjną i zostać liderem w branży metadanych telewizyjnych i multimedialnych.

Pracujemy dla największych firm telekomunikacyjnych i mediowych, takich jak Orange, Sky, Canal+, Swisscom, T-Mobile, Vodafone, Bauer, Bertelsmann.

Dla firmy z siedzibą we Francji, wchodzącej w skład grupy Media Press, poszukujemy osoby do wsparcia procesów HR oraz administracyjnych.

Do zadań tej osoby należeć będzie bezpośrednia współpraca z zewnętrznym biurem obsługującym kadry i płace, służbami finansowo-księgowymi oraz pracownikami.

Przewiń do profilu firmy