Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia HR z j. niemieckim

OSRAM Global Business Services

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Marcelińska 90

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i doradztwo pracowników z Niemiec i Austrii (mailowe, telefoniczne)

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizowanie

  • Administrowanie danych pracowników w systemach HR

  • Prowadzenie spotkań online z lokalnym HR

  • Poszukiwanie usprawnień oraz pola do automatyzacji w codziennej pracy

  • Wsparcie procesu migracji danych oraz procesów

  • Opracowywanie i aktualizacja instrukcji procesowych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego (C1)

  • Znajomość języka angielskiego (B2)

  • Doskonała komunikacja i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Dbałość o szczegóły i wysoki standard obsługi klienta

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność

  • Wysoka motywacja do pracy i otwartość na zmiany

  • Dbanie o jakość powierzonych zadań

  • Aktywny udział w tworzeniu światowej marki GBS

  • Umiejętność myślenia strategicznego

  • Bycie Key Playerem

  • Zmysł organizacyjny

Mile widziane

  • Doświadczenie związane z pracą w dziale HR, obsługą klienta

  • Znajomość środowiska SAP, Succes Factors Employee Central, SNow

  • Podstawowa znajomość Microsoft Excel (filtrowanie, sortowanie, wyszukiwanie rekordów, duplikaty, formatowanie warunkowe)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na okres próbny 3 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Elastyczne godziny pracy: 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 7.00 - 17.00 (brak pracy w weekendy)

  • Praca hybrydowa (50:50)

  • Zdobycie doświadczenia w obszarze HR oraz pracy projektowej

  • Przyjazną atmosferę w zespole

  • Program onboardingowy i opiekun w okresie wdrożenia

  • Work - life balance

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Dofinansowanie do pracy zdalnej

  • Program dzielenia zysków

Dołącz do Nas – do Ludzi z pasją, energią i celebruj z Nami małe bądź duże sukcesy.

Tu nie ma nudy - każdy dzień to aktywne działanie i wspieranie.

Wir warten auf Dich !