Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia i Analiz Sprzedaży

UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

KIM JESTEŚMY?

Zajmujemy się sprzedażą energii elektrycznej i gazu ziemnego dla klientów biznesowych
oraz instalacji fotowoltaicznych dla klientów B2B i B2C.

W związku z intensywnym rozwojem sprzedaży w obszarze fotowoltaiki i uruchomieniem nowej marki AVIA Solar poszukujemy pracowników do naszego zespołu sprzedażowego.

GRUPA KAPITAŁOWA i MARKA

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej UNIMOT S.A, największego, niezależnego importera paliw ciekłych i gazowych w Polsce. Grupa prowadzi działalność w zakresie obrotu: olejem napędowym, gazem ziemnym,gazem LPG, energią elektryczną oraz biopaliwami.

Odpowiadamy za dynamiczny rozwój multienergetycznej oferty grupyw zakresie energii elektrycznej i gazu ziemnego oraz fotowoltaiki.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Nasz rozwój zawdzięczamy zaangażowaniu Pracowników ze wszystkich Działów w strukturze spółki.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • weryfikacja poprawności podpisanych umów sprzedażowych oraz dokumentów pochodnych,
  • weryfikacja danych klientów,
  • dbałość o kompletność i poprawność oryginałów dokumentów,
  • sporządzanie niestandardowych dokumentów (aneksów, porozumień, cesji, pism itp.),
  • weryfikacja danych dot. klientów w systemie Spółki,
  • dokonywanie zmian danych w systemie Spółki,
  • zakładanie kont dostępu nowym użytkownikom systemu Spółki,
  • raportowanie sprzedaży,
  • tworzenie baz danych sprzedażowych,
  • wsparcie działu handlowego w zakresie merytorycznego przygotowania dokumentów,
  • wsparcie merytoryczne nowych użytkowników systemu Spółki,
  • wsparcie realizacji procesów w Spółce,
  • ścisła współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi firmy.

Czego oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • dokładności w wykonaniu zadań,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności ustalania priorytetów,
  • pozytywnego nastawienia,
  • zaangażowania i samodzielności w działaniu,
  • znajomości obsługi pakietu Office (w szczególności Excel) w stopniu bardzo dobrym.

Dlaczego warto być częścią naszego zespołu ?

  • wsparcie merytoryczne – organizujemy szkolenia,
  • energetyczna atmosfera pracy – gwarantujemy bardzo pozytywną atmosfer pracy i zgrany zespół,
  • otoczenie biznesowe – jesteśmy stabilną firmą, działamy w ramach Grupy Kapitałowej Unimot S.A., notowanej na GPW.

Oferujemy:

  • gwarantujemy umowę o pracę,
  • zapewniamy możliwość rozwoju osobistego,
  • udostępniamy pakiet MultiSport.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego teamu
 prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-091 Warszawa, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy