Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia i komunikacji

Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

  • Marszałkowska 126, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Marszałkowska 126

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby, która ma ochotę rozwijać się opiekując zadania związane z raportowaniem zarządczym oraz komunikacją i employer branding dla naszego zwinnego pionu IT.

Twój zakres obowiązków:

WSPARCIE (40% FTE):

• uczestnictwo w działaniach związanych ze wsparciem oraz raportowaniem operacyjnym i zarządczym pionu (w tym przygotowanie analizy i prognoz ad-hoc, jak i udział w rozwoju i utrzymaniu systemu raportowego)

KOMUNIKACJA (60% FTE):

• udział w przygotowaniu, a następnie realizacji strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz employer brandingu na potrzeby pionu (w tym przygotowanie prezentacji, komunikatów i innych treści komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej, prowadzenie strony intranetowej pionu, jak i udział w organizacji wydarzeń zewnętrznych budujących świadomość marki pionu jak i wydarzeń wewnątrzfirmowych)

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy związanej z obsługą komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej organizacji i/lub wsparciem operacyjnym/zarządczym

  • zainteresowanie obszarami komunikacji, EB i IT

  • lekkie pióro

  • znajomość języka angielskiego umożlwiająca przygotowywanie komunikatów zewnętrznych w tym języku

  • znajomość sharepointa

  • samodzielność w prowadzeniu projektów, własna inicjatywa, kreatywność, wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i dynamizm w działaniu

  • kreatywność i otwartość na wyzwania

  • otwartość na odrobinę niekonwencjonalny zlepek zakresu obowiązków 😊

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pierwszą umową na 6 miesięcy (kolejna o ile obie strony są zadowolone jest na czas nieokreślony)

  • realną samodzielność i możliwość wdrażania w życie dodatkowych projektów oraz proponowania nowych rozwiązań i usprawnień

  • słuchające i otwarte na Twoje rekomendacje otoczenie

  • elastyczne godziny pracy (start pracy 7-11) i możliwość częściowej pracy zdalnej również po pandemii

  • kompleksowy pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, multikafeteria (Multisport, bilety do kina, teatru, bony do sklepów itd.)

  • naukę języka obcego (angielski/niemiecki)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Poznajemy Twoją aplikacje

2

Dzwonimy do Ciebie

3

Weryfikujemy Twoje doświadczenie i kompetencje

4

Podejmujemy decyzje

5

Witamy Cię w zespole RBI

Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce, powstały w wyniku przekształcenia Raiffeisen Bank Polska S.A., zajmuje się przede wszystkim obsługą walutowych kredytów i pożyczek hipotecznych.

Przewiń do profilu firmy