Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia i rozwoju IT

Ligo HeadhuntersO firmie

6 0007 000 brutto / mies.
  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Ligo Headhunters dla klienta międzynarodowego wiodącego partnera w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie. Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Ich produkty eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie w związku z  intensywnym rozwojem, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WSPARCIA I ROZWOJU SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Miejsce pracy – przez pierwsze 3-msc praca w Białymstoku na czas wdrożenia. Po okresie próbnym praca 100% zdalna.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie bieżącego wsparcia aplikacji biznesowych (diagnozowanie i rozwiązywanie incydentów) w ramach II linii wsparcia
  • rozwój aplikacji biznesowych i uczestnictwo w procesie wdrażania zmian
  • zarządzanie uprawnieniami w aplikacjach
  • tworzenie / aktualizacja dokumentacji technicznej
  • szkolenie użytkowników końcowych
  • współpraca z zespołem developerskim oraz użytkownikiem końcowym

Dołącz do nas, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • znajomość relacyjnych baz danych i MSSQL
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność definiowania i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • doświadczenie w pracy z systemami systemów klasy: CRM (znajomość Microsoft Dynamics CRM dodatkowy atut)
  • doświadczenie w pracy z systemami do automatyzacji procesów biznesowych, elektronicznych
  • obiegów dokumentów (znajomość Webcon dodatkowy atut)
  • doświadczenie w administrowaniu i testowaniu aplikacji

Oferujemy:

  • pełną ciekawych projektów pracę dla lidera branży HVAC
  • stałe wynagrodzenie 5000-5600 netto na umowie o prace
  • możliwość rozwoju/awansu w strukturach organizacji
  • kierunkowe szkolenia rozwojowe
  • kursy językowe finansowane przez firmę
  • dofinansowanie do studiów podyplomowych
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. katy Multi Sport, karta prywatnej opieki medycznej)

Ogłoszenie archiwalne