Ta oferta pracy jest nieaktualna od 273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wsparcia i wdrożeń

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2016-11-22

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy dostawcą systemów call/contact center dla biznesu. Od 2006 roku rozwijamy i wdrażamy systemy telefonii dla klientów w Polsce i zagranicą. Wywodzimy się z wielkopolski i jesteśmy firmą wyłącznie z polskim kapitałem.
Zwiększająca liczba klientów i projektów pozwala nam na poszukiwanie nowych specjalistów do zespołu serwisowo - wdrożeniowego. Staramy się by ludzie pracujący w naszej firmie czuli się w dobrze i czerpali przyjemność z pracy. Zależy nam by pracownicy wpływali na charakter firmy oraz by dbali o rozwój własny i całego zespołu.

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer referencyjny: 2016/11/SRV

Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

Dział wsparcia technicznego wdraża i utrzymuje system Smartfon Contact Center. Dział dzieli się na sekcję wdrożeniową, sieciową, telekomnikacyjną oraz wsparcia aplikacyjnego. Głównym naszym celem jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Zespół wsparcia jest odpowiedzialny za kontakt z klientem w przypadku incydentów, projektów oraz wymamaganych zmian w systemie. Kontakt odbywa sie drogą telefoniczną i za pośrednictwem systemu do obsługiwania i monitorowania zgłoszeń mailowych. System ten używany jest jako platforma komunikacyjna pomiędzy działem wsparcia, specjalistami i klientami.

Dlaczego warto u nas pracować?

  • oferujemy umowę o pracę z wynagrodzeniem na poziomie 2 500 zł netto (na rękę)
  • wynagradzamy premiowo za każde zakończone wdrożenie
  • płacimy nadgodziny
  • szkolimy i dajemy możliwość podnoszenia kwalifikacji (zapraszam do firmy certyfikowanych szkoleniowców)
  • stawiamy na zespół - organizujemy integracje, wyjścia firmowe i wspólne aktywności
  • zapewniamy indywidualną ścieżkę rozwoju
  • zapewniamy narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód)

Wymagania:

Wymagania:
  • znajomość zagadnień bazodanowych SQL oraz języka T-SQL
  • znajomość systemu Windows Server 2008 i nowszej
  • umiejętność dobrej komunikacji
  • 2-letnie doświadczenie w branży IT
  • wykształcenie kierunkowe (informatyka, telekomunikacja)
  • prawo jazdy

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień sieciowych LAN, WAN
  • znajomość zagadnień związanych z telefonią VoIP / SIP
  • administracja Linux, MS SQL Server

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się