Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wsparcia informatycznego platformy e-commerce

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoja zadania:

    • utrzymujesz optymalny stan działania aplikacji poprzez zapewnienie ciągłości działania oraz zapewniasz bieżące wsparcie,
    • codziennie wspierasz od strony technicznej użytkowników wewnętrznych platformy e-commerce,
    • rozwiązujesz i zarządzasz incydentami zgłaszanymi przez użytkowników,
    • wspierasz od strony technicznej partnerów biznesowych przy rozpoczęciu współpracy,
    • pomagasz przy integracji platformy z rozwiązaniami partnerów (webservice/API, pliki XML, pliki płaskie),
    • współpracujesz z dostawcami wspierając rozwiązania,
    • tworzysz i aktualizujesz dokumentację,
    • uczestniczysz w rozwoju systemu poprzez współpracę z klientem oraz kierownikiem projektu,
    • uczestniczysz w testach.

    Doceniamy Cię za to, że:

    • posiadasz wykształcenie informatyczne,
    • znasz technologie internetowe, zagadnienia związane z e-commerce, technologie integracji systemów, technologie baz danych,
    • posiadasz doświadczenie w pracy na platformach Presta Shop, IAI shop, Magneto, clik shop, Allegro,
    • znasz metodyki ITIL i podstawy HTML,
    • posiadasz zdolności analizowania i efektywnego rozwiązywania problemów,
    • posiadasz umiejętności nawiązywania i budowania relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
    • doskonale organizujesz swoją pracę,
    • komunikatywnie znasz język angielski w mowie i piśmie,
    • jesteś otwarty na nowe zagadnienia, chęci poszerzania wiedzy.

    Mamy dla Ciebie:

    • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
    • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
    • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
    • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
    • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
    • pracę w firmie działającej w Polsce niemal 20 lat.

    Miejsce pracy: siedziba firmy w Warszawie.

    Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.