Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Wsparcia Infrastruktury IT

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w procesie obsługi awarii
  • Monitorowanie infrastruktury IT za pomocą dostępnych narzędzi
  • Reagowanie i obsługa alertów z narzędzi monitorujących zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Realizacja zgłoszeń napływających do Zespołu Centrum Utrzymania Systemów
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych
  • Praca w trybie zmianowym 12-godzinnym

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w obszarze eksploatacji systemów informatycznych
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux
  • Wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub pokrewnego
  • Rozwinięta umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu oraz chęć i zaangażowanie do nauki

To oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób
  • Środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile
  • Uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami
  • Code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban
  • Realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje
  • Udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT
  • Pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • Wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”

Specjalista ds. Wsparcia Infrastruktury IT, Warszawa