Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia integracji kurierskich

eobuwie.pl

eobuwie.pl

Nowy Kisielin-Nowa 9

Nowe Miasto

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy wdrażaniu nowych przewoźników na platformie,

  • Identyfikowanie i weryfikacja błędów integracji,

  • Konfiguracja nowych przewoźników (dostawy) na witrynie,

  • Utrzymywanie poprawnej komunikacji dla klienta w obszarze delivery experience,

  • Wprowadzanie niezbędnych modyfikacji w konfiguracji systemu Magento,

  • Analityka oraz inicjowanie researchu w obszarze delivery experience,

  • Podejmowanie inicjatyw mających na celu ulepszenie delivery experience.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia, diagnozowania problemów i samodzielności w ich rozwiązywaniu,

  • Dobra znajomość narzędzi Jira, Confluence oraz Microsoft Excel,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielnej organizacji pracy,

  • Predyspozycje do pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Magento od strony administracyjnej oraz programów typu ERP.

  • Mile widziane będzie też doświadczenie w pracy z przewoźnikami kurierskimi (kontekście integracji technologigczych)

  • Podstawowa wiedza nt. webservice'ów - jako dodatkowy atut.

To oferujemy

  • Atmosferę sprzyjającą rozwojowi i zdobywaniu nowych doświadczeń,

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Pracę w firmie e-commerce, która zgarnia niemalże wszystkie nagrody w branży;

  • Możliwość bezpośredniej obserwacji na wynikach w dużej skali, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes;

  • Pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do Programu Multisport i prywatną opiekę medyczną;

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, MODIVO oraz CCC;

  • Program poleceń dla pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • przyjazna atmosfera

eobuwie.pl

MODIVO S.A. (eobuwie.pl) to 19 krajów, 140 000 produktów, ponad 500 marek oraz 7 brandów własnych na wyłączność. Swoim innowacyjnym omnichannelowym podejściem podbijamy kolejne międzynarodowe rynki.

Jako firma produktowa, rozwijamy wewnętrznie nasze dwie platformy e-commerce – eobuwie.pl oraz modivo.pl, których skala robi wrażenie!

Do zespołu produktowego poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia integracji kurierskich, która świetnie się odnajduję w środowisku technologicznym oraz chciałaby się rozwijać w obszarze delivery experience.

Przewiń do profilu firmy