Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Inwestycji

PGNIG TERMIKA ENERGETYKA ROZPROSZONA sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Spółka PGNiG TERMIKA Energetyka Rozproszona sp. z o.o. jest koncesjonowanym przedsiębiorstwem zajmującym się wytwarzaniem ciepła, przesyłaniem i dystrybucją ciepła oraz wytwarzaniem energii elektrycznej w wysokosprawnej kogeneracji, wchodzącym w skład Grupy Kapitałowej Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo.

Przedmiot działalności Spółki:

  • Wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucja oraz sprzedaż ciepła.
  • Wytwarzanie i sprzedaż energii elektrycznej w wysokosprawnej kogeneracji.
  • Realizacja przedsięwzięć inwestycyjnych w obszarze energetyki rozproszonej.

Zakres obowiązków:

  1. Pomoc w prowadzeniu nadzoru formalnego nad realizacją przedsięwzięć inwestycyjnych (rozwojowych i modernizacyjnych) realizowanych przez Spółkę. W tym kontakt m.in. z Partnerami Projektu WEDISTRICT.
  2. Dbałość o terminową realizację przedsięwzięć inwestycyjnych, prawidłowość obiegu dokumentacji formalnej, wysoką jakość realizowanych robót oraz odpowiedzialność za budżet projektu.
  3. Wsparcie pracowników Spółki w trakcie opracowania dokumentacji projektowej i formalno-prawnej.
  4. Tworzenie, aktualizacja i weryfikacja dokumentacji projektowej oraz formalno-prawnej.
  5. Tworzenie harmonogramów realizacji prac.
  6. Uczestnictwo w naradach i spotkaniach w okresie realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych.
  7. Uczestnictwo w postępowaniach zakupowych w obszarze negocjacji technicznych.
  8. Weryfikacja wstępnych analiz efektywności ekonomicznej, dokumentacji projektowej, opracowań, narzędzi obliczeniowych wykonywanych przez podmioty zewnętrzne na rzecz Spółki.
  9. Utrzymywanie stałych kontaktów z przedstawicielami dostawców urządzeń wytwórczych i infrastruktury energetycznej oraz spółkami wykonawczymi.

WYMAGANIA:

  1. Posiadanie praktycznej wiedzy dot. prowadzenia dokumentacji formalnej.
  2. Praktyczna wiedza nt. działania programów unijnych.
  3. Znajomość procesu inwestycyjnego, w tym uzyskiwania decyzji i uzgodnień oraz uwarunkowań wynikających z pracy w spółce skarbu państwa.
  4. Wykształcenie wyższe. Preferowany kierunek: Administracja/Prawo/Zarządzanie/Ekonomia.
  5. Mile widziane posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu energetyki (technicznej: w obszarze wytwarzania i dystrybucji ciepła oraz wytwarzania i dystrybucji energii elektrycznej; ekonomicznej w obszarze wykonywania analiz techniczno-ekonomicznych, wstępnych studiów wykonalności projektów).
  6. Znajomość regulacji krajowych i UE dotyczących branży ciepłowniczej oraz elektroenergetycznej.
  7. Umiejętność analitycznego myślenia.
  8. Umiejętność organizacji pracy własnej, dokładność i rzetelność.
  9. Dyspozycyjność do podróży służbowych na terenie kraju.
  10. Znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  11. Prawo jazdy kat. B.
  12. Znajomość j. angielskiego - poziom zaawansowany (warunek konieczny)

OFERUJEMY:

  1. Pełną wyzwań pracę w dynamicznie w rozwijającej się Spółce wchodzącej w skład GK PGNiG TERMIKA.
  2. Umowę o pracę na pełen etat, zapewniającą stabilność zatrudnienia.
  3. Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
  4. Program profesjonalnych szkoleń.
  5. Pakiet dodatkowych benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy