Ta oferta pracy jest nieaktualna od 317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wsparcia Inwestycyjnego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

    DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

    Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie zamówień sprzętowych i usługowych w zakresie projektów telekomunikacji mobilnej
    • Analiza danych pochodzących z systemów zakupowych, magazynowych, księgowych oraz narzędzi telekomunikacyjnych
    • Monitorowanie realizacji budżetów CAPEX i OPEX
    • Rozliczanie zamówień
    • Sporządzanie raportów
    • Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów w aplikacjach projektowych

    Wymagania:

    • Biegła znajomość pakietu MS Office
    • Preferowane wykształcenie – wyższe
    • Znajomość systemu SAP
    • Znajomość systemów telekomunikacyjnych
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zamawianie, rozliczanie sprzętu oraz usług)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie zapewniającej profesjonalne usługi związane z sieciami radiowymi
    • interesującą pracę na ciekawym, dającym możliwość rozwoju osobistego stanowisku
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom