Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia IT

Danwood S.A.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie wsparcia w ramach problemów technicznych zgłaszanych przez pracowników,

  • diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów z oprogramowaniem i sprzętem użytkowników,

  • przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych stanowisk pracy,

  • zarządzanie licencjami oraz certyfikatami,

  • zarządzanie systemem ewidencji sprzętu komputerowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne,

  • minimum rok doświadczenia w pracy w dziale IT,

  • dobra znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows,

  • dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office,

  • podstawowa znajomość funkcjonowania sieci lokalnych

  • umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego i peryferyjnego,

  • umiejętność diagnozowana i usuwania podstawowych awarii sprzętu komputerowego,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym + czytanie dokumentacji,

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników