Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia IT

ELECTRUM ADAPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Podstawowa analiza oraz rozwiązywanie problemów związanych z systemami operacyjnymi, ich usługami, oprogramowaniem biurowym oraz systemami biznesowymi

  • Administrowanie i utrzymanie systemów informatycznych

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania

  • Szkolenie użytkowników w zakresie wykorzystywanego sprzętu komputerowego i oprogramowania biurowego

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie zgłaszania błędów i awarii

  • Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów windows 10/11, macOS, android, IOS

  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych: TCP/IP, DNS, HTTPS, DHCP

  • Administracja pakietem office 365

  • Znajomość sprzętu peryferyjnego

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu B1

  • Prawo Jazdy kat B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemami security Fortinet

  • Znajomość konfiguracji urządzeń VoIP

To oferujemy

  • samodzielność w działaniu,

  • długofalową współpracę, w oparciu o atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system benefitów (np. karta Multisport, opieka medyczna),

  • dobrze zorganizowane środowisko pracy,

  • pracę w zespole wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów,

  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B,

  • niezbędne na stanowisku narzędzia pracy.