Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia IT

Electropoli Poland Sp. z o.o.

Michała Grażyńskiego 141

Bielsko-Biała

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administracja i nadzór nad siecią komputerową

  • budowa, konfiguracja, i zarządzanie siecią komputerową ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informacji

  • instalacja, konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego

  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz szkolenie pracowników z obsługi systemów i sprzętu

  • udział w projektach rozwojowych

  • pomoc pracownikom – helpdesk.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka lub pokrewne),

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu Microsoft Windows Server 2012, VMware, Linux,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną, swobodną komunikację

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • elastyczność, dokładność.

To oferujemy

  • ­ atrakcyjny pakiet wynagrodzenia wraz z premią, dodatkami i nagrodami oraz bogatymi świadczeniami z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • ­ możliwość rozwoju zawodowego – system szkoleń, ścieżka rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy, kursy specjalistyczne i podnoszące kwalifikacje,

  • ­ pakiet kultura – konkursy dla pracowników oraz ich dzieci, dofinansowanie do biletów do teatru, kina oraz wycieczek turystycznych dla pracowników i ich rodzin,

  • ­ pakiet zdrowie – dofinansowane przez pracodawcę ubezpieczenia zdrowotne (prywatna służba zdrowia) dla pracowników i ich rodzin,

  • ­ pakiet sport – dofinansowane przez pracodawcę karnety sportowe (baseny, siłownie) oraz aktywności sportowe pracowników (piłka nożna, bieganie, triatlon),

  • ­ stołówka pracownicza oferująca śniadania i obiady w atrakcyjnych cenach,

  • ­ możliwość rozwojowej i satysfakcjonującej pracy w dobrej atmosferze, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży Automotive.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych. Posiadamy nowoczesne linie lakiernicze i galwaniczne o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki. Obecnie jesteśmy liderem europejskim w branży powłok ochronnych dla motoryzacji.

Więcej informacji na stronie www.electropoli.pl

Przewiń do profilu firmy