Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia IT – branża IT

INTARIS Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie i obsługa zleceń serwisowych

  • Instalacja, wydania oraz przyjęcia, konserwacja i konfiguracja sprzętu komputerowego

  • Zapewnienie I linii wsparcia dla klientów firmy w zakresie napraw sprzętu komputerowego

  • Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej

  • Kontakty z dostawcami sprzętu i oprogramowania IT

Nasze wymagania

  • Znajomości sprzętu komputerowego (np.: Dell, HP, Lenovo)

  • Zdobywania i poszerzania wiedzy w zakresie sprzętu komputerowego

  • Wykształcenia technicznego

  • Znajomości języka angielskiego (umiejętność czytania i rozumienia opisów technicznych)

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Samodzielność w działaniu

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego w ciekawej branży

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym podając w tytule Specjalista ds. wsparcia IT_3Q/2022.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

INTARIS Sp. z o.o. to firma, która z sukcesem pracuje dla podmiotów z sektora publicznego. Dysponujemy pełną ofertą sprzętu komputerowego (serwery, macierze, komputery przenośne oraz stacjonarne, drukarki, skanery) wiodących światowych producentów.

Realizujemy dostawy i usługi wdrożeniowe.

Dostarczamy wydajne i kompleksowe rozwiązania informatyczne oparte na produktach najlepszych producentów IT (Dell Technologies, Lenovo, HP, oraz wielu innych).

Największą siłą naszej firmy jest doświadczony, zaangażowany oraz otwarty na rozwój i zdobywanie umiejętności Zespół. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w przyjaznym niekorporacyjnym środowisku biznesowym, opartym na efektywnej pracy zespołowej, otwartym na innowacyjność i nastawionym na realizację celów, zachęcamy do udziału w poniższym procesie rekrutacyjnym.

Przewiń do profilu firmy