Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wsparcia IT Centrum Logistycznego

  • Szałsza (pow. tarnogórski), śląskie
  • Specjalista
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Szałsza (pow. tarnogórski)
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • pełnienie dyżurów informatycznych
    • bezpośrednie i zdalne wsparcie użytkowników w Centrach Logistycznych
    • konfiguracja sprzętu IT (w tym usuwanie drobnych usterek,  zlecanie zgłoszeń do firm zewnętrznych)
    • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie  serwisu użytkowanych urządzeń i oprogramowania
    • wsparcie Koordynatora w codziennych zadaniach

    Oczekujemy od Ciebie:

    • wykształcenia min. średniego (atutem będzie wykształcenie kierunkowe o profilu informatycznym)
    • doświadczenia na podobnym stanowisku lub zainteresowań z dziedziny informatyki
    • znajomości systemu Windows na poziomie administracji stacją roboczą
    • podstawowej wiedzy dotyczącej zagadnień z obszaru sieci TCP/IP
    • znajomości aplikacji biurowych (Open Office, MS Office)
    • umiejętności rozwiązywania problemów oraz awarii z dziedziny IT
    • dyspozycyjności związanej z systemem pracy III-zmianowym
    • umiejętności pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej
    • umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów
    • zdolności analitycznego myślenia
    • asertywności i komunikatywności
    • odpowiedzialności i rzetelności

    Oferujemy:

    top
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia kwartalna, dodatek transportowy, zmiana wynagrodzenia w przypadku pozytywnej oceny rocznej)
    • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
    • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy

    top