Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia IT

Habasit Polska Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • SAP

  • iOS

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych dla potrzeb użytkowników (PC, drukarki, urządzenia mobilne)

  • Wsparcie techniczne użytkowników, diagnozowanie, rozwiązywanie problemów IT zgodnie z priorytetami i procedurami, obsługa systemu Helpdesk, tworzenie dokumentacji technicznej

  • Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem lub oprograqmowaniem IT zgodnie ze standardami i wymaganiami

  • Monitoring sieci i urządzeń LAN, serwerów oraz usług (Microsoft AD, DHCP, DNS, Print, Terminal Server, WI-FI)

  • Współpraca z zespołem IT Central EMEA podczas wdrażania projektów oraz wsparcie techniczne (EPR, CRM, MDM, Office365) itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne / informatyczne

  • Co najmniej 1-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość budowy sprzętu komputerowego i jego konfiguracji

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft (server 2012/2016/2019, Win10)

  • Znajomość oprogramowania i rozwiązań: Active Directory, MS Office365, SAP, iOS

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, jak również chęć pracy w zespole

To oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie

  • Rozwój kariery

  • Pakiet benefitów pracowniczych (m.in. premia roczna, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • premia roczna

  • premia świąteczna

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko prosimy o aplikowanie poprzez kliknięcie przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Habasit jest międzynarodową, niezależną grupą firm i jednym z najbardziej cenionych, zaawansowanych technologicznie i odnoszących ekonomiczne sukcesy dostawcą taśm transportujących i procesowych, pasów płaskich o wysokiej wydajności, pasów okrągłych i pasów zębatych, jak również taśm modularnych. Jako światowy lider rynku, zatrudniający ponad 3 800 pracowników, stale rozwijamy nasze struktury.

Przewiń do profilu firmy