Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia IT

ZPUE S.A.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników systemów komputerowych oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów zgodnie ze standardami firmy;

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu IT oraz oprogramowania;

  • Szkolenie użytkowników z obsługi systemów informatycznych;

  • Aktywne uczestnictwo w wyznaczonych projektach;

  • Dokumentowanie i raportowanie wykonanych czynności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (informatyka lub pokrewne);

  • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows oraz pakietu MS Office;

  • Znajomość budowy i konfiguracji sprzętu IT;

  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi;

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku oraz wsparcie przełożonego;

  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;

  • Ambitne zadania;

  • Pracę w zgranym zespole;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Gotowość do relokacji:

Miejsce pracy - Gliwice.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy