Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia IT - Help Desk

Grupa DBK

  • Lubelska 43A, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Grupa DBK

Lubelska 43A

Olsztyn

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia pomoc użytkownikom w ramach I linii wsparcia IT (komputery, peryferia, sieć, telefonia VoIP)

  • Obsługa napływających zgłoszeń według standardów ITIL

  • Współpraca z pozostałymi zespołami z II linii wsparcia

  • Przygotowywanie sprzętu komputerowego dla pracowników

  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania na komputerach użytkowników

  • Wprowadzanie zmian i rozbudowa infrastruktury IT

  • Tworzenie bazy wiedzy na podstawie incydentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (lub w trakcie studiów kierunkowych)

  • Dobra znajomość aplikacji i systemów firmy Microsoft (Windows 7/10), pakietu MS Office

  • Znajomość sprzętu komputerowego i bieżących rozwiązań dostępnych na rynku

  • Znajomość zagadnień sieciowych

  • Umiejętność radzenia sobie z pracą pod presją czasu i równoległej realizacji zadań

  • Dbałość o jakość oraz o szybkość dostarczanych rozwiązań dla Klientów wewnętrznych

To oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne i możliwość uczenia się od kolegów z wieloletnim doświadczeniem

  • Szkolenia i rozwój kariery w ramach struktur działu IT Grupy DBK

  • Przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole

  • Urozmaicony zakres realizowanych zadań

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami informatycznymi

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę i motywujący system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur Grupy DBK

  • Bardzo dobre zaplecze socjalne i techniczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa DBK

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Przewiń do profilu firmy

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk Aplikuj i wypełnij krótki formularz.