Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia – IT Helpdesk

Soft GroupO firmie

  • Swarzędz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od 1997 roku zajmujemy się obsługą informatyczną naszych Klientów. W zakresie naszych działań leży pełna administracja infrastrukturą informatyczną, zarządzanie bezpieczeństwem danych i dostawa kompletnych rozwiązań. Naszą pracę cechuje dostęp do innowacyjnych technologii i możliwość ciągłego rozwoju. Stanowimy zgrany zespół profesjonalistów, dla których wymagania Klienta są najważniejsze.
Jesteśmy partnerem światowych liderów z branży IT.

Specjalista ds. wsparcia – IT HelpdeskNumer ref.: (Centrum)

Opis Stanowiska:

  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych (Help Desk)
  • Diagnostyka systemów komputerowych (MS Windows)
  • Usuwanie problemów z działaniem infrastruktury IT
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
  • Raportowanie wykonanych działań
  • Tworzenie dokumentacji

Nasze oczekiwania od Kandydata:

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft
  • Wiedza z zakresu administracji sieciami komputerowymi
  • Podstawy znajomości zarządzania systemami serwerowymi z rodziny Windows
  • Podstawy zarządzania Active Directory i ewentualnie GPO
  • Podstawy konfiguracji routerów (Mikrotik, Edgerouter, Draytek), podstawy konfiguracji sieci WIFI, VLAN, VPN
  • Wiedza w zakresie konfiguracji sieciowych drukarek i skanerów
  • Umiejętność logicznego analizowania problemów
  • Znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w zgranym zespole
  • Pakiety szkoleń
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań informatycznych
  • Pracę w trybie 5 dniowym w skali tygodnia
  • Wynagrodzenie od 4000 brutto (będzie ono również indywidulanie ustalane z kandydatem na podstawie doświadczenia i umiejętności)

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: www.softgroup.com.pl

Ogłoszenie archiwalne