Specjalista ds. Wsparcia IT - Helpdesk

eobuwie.pl

  • Kuźnicza 10, Stare Miasto, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

eobuwie.pl

Kuźnicza 10

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników w codziennej pracy w zakresie systemów informatycznych i sprzętu,

  • Obsługa i przyjmowaniem zgłoszeń poprzez system zgłoszeniowy, e-mail, telefon,

  • Aktywny kontakt z II i III linią wsparcia oraz dostawcami zewnętrznymi,

  • Zbieranie informacji od użytkowników w zakresie przyjmowanych zgłoszeń,

  • Tworzenie instrukcji/artykułów/dokumentacji do bazy wiedzy,

  • Diagnoza usterek sprzętowych i sieciowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny,

  • Znajomość sprzętu komputerowego, peryferii, systemów operacyjnych Windows oraz aplikacji biurowych,

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows 10, Mac OS i Linux,

  • Umiejętność diagnozowania problemów IT oraz efektywnego ich rozwiązywania,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym zrozumienie dokumentacji technicznej,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

To oferujemy

  • Pracę dla polskiej firmy o międzynarodowym zasięgu,

  • Samodzielność w działaniu ,

  • Pracę z doświadczonym zespołem osób, które tworzą i rozwijają rynek e-commerce w Polsce,

  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę,

  • Elastyczne godziny pracy – decyzja czy zacząć o 7.00, czy o 09.00 należy wyłącznie do Ciebie,

  • Prywatna opieka medyczna „Lux Med” dla siebie lub/i dla członków rodziny,

  • Pakiet sportowy „Multisport” dla siebie lub/i dla członków rodziny,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU na preferencyjnych warunkach, w trosce o siebie i swoich bliskich,

  • Atrakcyjne programy poleceń pracowniczych,

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, MODIVO oraz CCC,

  • Całe wyposażenie sprzętowe - laptop, stacja dokująca, dwa monitory etc.

  • Szkolenia oraz dostęp do literatury fachowej,

  • Imprezy integracyjne, rekreacyjne dla pracowników.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przyjazna atmosfera

eobuwie.pl

MODIVO S.A. - jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych graczy rynku e-commerce w Polsce, który swoim innowacyjnym omnichannel’owym podejściem podbija kolejne międzynarodowe rynki. 19 krajów, 140 000 produktów, ponad 500 marek oraz 7 brandów własnych na wyłączność.

Jesteśmy firmą technologiczną, dlatego głównym priorytetem na najbliższe lata jest dla nas istotne powiększenie zespołu software development – jednego z kluczowych ogniw całego biznesu.

Rozwijamy nasze własne produkty, więc duża decyzyjność, wpływ na projekt oraz produkt są u nas na porządku dziennym. Robimy rzeczy absolutnie nieprzeciętne, dlatego też poszukujemy osoby otwartej i ambitnej, która swoją motywacją i proaktywnością zasili zespół.

Może to właśnie Ty? 😉

Przewiń do profilu firmy