Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wsparcia IT i Zarządzania Projektami

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Paymax S.A.

Rozpocznij z nami karierę w branży finansowej!

Paymax S.A. jest pierwszym polskim dostawcą rozwiązania mPOS, umożliwiającego przyjmowanie płatności kartami płatniczymi z wykorzystaniem czytnika kart oraz telefonu/ tabletu. mPOS Paymax to kieszonkowy, mobilny terminal płatniczy będący jednym z najbardziej innowacyjnych produktów w branży finansowej. Nasza spółka posiada unikalne na rynku know-how i oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw z różnych segmentów rynku. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

TYP KANDYDATA:  Student/Absolwent

Obowiązki:

  • Analiza wymagań biznesowych tworzonego oprogramowania w zakresie funkcjonalnym i tworzenie specyfikacji funkcjonalnych;
  • Wsparcie przy rozwoju i zmianach systemów, tworzenie dokumentacji, procedur, raportów i analiz związanych z działaniem systemów;
  • Wsparcie i udział w testach systemów i aplikacji;
  • Rozwiązywanie problemów systemowych użytkowników,
  • Koordynowanie projektów integracji systemów z Partnerami zewnętrznymi;
  • Utrzymanie i zarządzanie stroną internetową;
  • Bieżące wsparcie biura w kwestiach IT.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie co najmniej średnie o profilu technicznym i/lub ekonomicznym;
  • Praktyczna wiedza z zakresu wdrażania metodyki zarządzania projektami w organizacji;
  • Praktyczna wiedza z zakresu działania systemów informatycznych opartych o Android, Windows, OSX;
  • Umiejętność analizy i syntezy informacji;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, organizacyjne, planowania i zarządzania czasem;
  • Aktywne podejście do rozwiązywania problemów, inicjatywa, samodzielność i kreatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Współpracę z nowoczesną firmą, oferującą najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w ramach nowoczesnej I prężnie rozwijającej się organizacji;
  • Dostęp do wiedzy z zakresu płatności, PCI DSS, wymagań organizacji płatniczych, etc.;
  • Umowę zlecenie i elastyczne godziny pracy;
  • Szkolenie wprowadzające;
  • Wsparcie merytoryczne.

Jeżeli:

  • Studiujesz lub ukończyłeś studia ;
  • Znasz obsługę komputera;
  • Jesteś skrupulatny, sumienny i dokładny oraz przywiązujesz wagę do detali;
  • Potrafisz zorganizować własną pracę i jednocześnie lubisz pracować w zespole;
  • Jesteś pozytywnie nastawiony do pracy, wychodzisz z własną inicjatywą i angażujesz się w wykonywane zadania;

To czekamy właśnie na Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisek w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Paymax S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).” Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.