Ta oferta pracy jest nieaktualna od 269 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wsparcia IT i Zarządzania Projektami

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Paymax S.A.

    Rozpocznij z nami karierę w branży finansowej!

    Paymax S.A. jest pierwszym polskim dostawcą rozwiązania mPOS, umożliwiającego przyjmowanie płatności kartami płatniczymi z wykorzystaniem czytnika kart oraz telefonu/ tabletu. mPOS Paymax to kieszonkowy, mobilny terminal płatniczy będący jednym z najbardziej innowacyjnych produktów w branży finansowej. Nasza spółka posiada unikalne na rynku know-how i oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw z różnych segmentów rynku. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    TYP KANDYDATA:  Student/Absolwent

    Obowiązki:

    • Analiza wymagań biznesowych tworzonego oprogramowania w zakresie funkcjonalnym i tworzenie specyfikacji funkcjonalnych;
    • Wsparcie przy rozwoju i zmianach systemów, tworzenie dokumentacji, procedur, raportów i analiz związanych z działaniem systemów;
    • Wsparcie i udział w testach systemów i aplikacji;
    • Rozwiązywanie problemów systemowych użytkowników,
    • Koordynowanie projektów integracji systemów z Partnerami zewnętrznymi;
    • Utrzymanie i zarządzanie stroną internetową;
    • Bieżące wsparcie biura w kwestiach IT.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie co najmniej średnie o profilu technicznym i/lub ekonomicznym;
    • Praktyczna wiedza z zakresu wdrażania metodyki zarządzania projektami w organizacji;
    • Praktyczna wiedza z zakresu działania systemów informatycznych opartych o Android, Windows, OSX;
    • Umiejętność analizy i syntezy informacji;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, organizacyjne, planowania i zarządzania czasem;
    • Aktywne podejście do rozwiązywania problemów, inicjatywa, samodzielność i kreatywność;
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Współpracę z nowoczesną firmą, oferującą najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w ramach nowoczesnej I prężnie rozwijającej się organizacji;
    • Dostęp do wiedzy z zakresu płatności, PCI DSS, wymagań organizacji płatniczych, etc.;
    • Umowę zlecenie i elastyczne godziny pracy;
    • Szkolenie wprowadzające;
    • Wsparcie merytoryczne.

    Jeżeli:

    • Studiujesz lub ukończyłeś studia ;
    • Znasz obsługę komputera;
    • Jesteś skrupulatny, sumienny i dokładny oraz przywiązujesz wagę do detali;
    • Potrafisz zorganizować własną pracę i jednocześnie lubisz pracować w zespole;
    • Jesteś pozytywnie nastawiony do pracy, wychodzisz z własną inicjatywą i angażujesz się w wykonywane zadania;

    To czekamy właśnie na Ciebie!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisek w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Paymax S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).” Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.