Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia IT / IT Support Specialist

Nowodworski Estates

Stanisława Żółkiewskiego 17a

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • instalowanie, konfigurowanie i aktualizacja oprogramowania oraz sprzętu,

  • zarządzanie systemami informatycznymi w firmie,

  • zarządzanie licencjami oraz certyfikatami,

  • diagnozowanie i naprawianie usterek systemów komputerowych, sprzętu biurowego oraz aplikacji,

  • wsparcie techniczne (helpdesk) dla współpracowników firmy, poprzez pomoc osobistą, telefoniczną lub e-mail,

  • dokonywanie wyboru, zakupu oraz ewidencji sprzętu IT,

  • przygotowywanie stanowiska pracy dla nowych współpracowników,

  • przeprowadzanie prac naprawczych i montażowych w oddziałach firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 1 rok),

  • praktyczna znajomość systemów Windows i Linux,

  • znajomość zagadnień sieciowych oraz bezpieczeństwa sieci,

  • znajomość sprzętu komputerowego, multimedialnego,

  • umiejętność montażu oraz konserwacji okablowania sieci komputerowej i telefonicznej,

  • umiejętność konfiguracji telefonów z systemem Android, iOS,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie,

  • dokładność, systematyczność i terminowość realizowanych zadań,

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziane uprawnienia do prac elektrycznych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie formę współpracy: kontrakt B2B lub umowę zlecenie.

  • profesjonalny sprzęt i narzędzia do pracy,

  • prestiżowe, nowoczesne biuro w centrum Krakowa, z własną siłownią i owocami nie tylko w czwartek, ale każdego dnia,

  • elastyczne godziny pracy,

  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę MultiSport,

  • eventy integracyjne,

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji,

  • pracę z marką, która jest liderem w swojej branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa online

2

Rozmowa stacjonarna

Jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce wg Otodom w latach 2019 i 2021. Nasza filozofia pracy opiera się na wiedzy eksperckiej i innowacyjnych rozwiązaniach. Zespół 270 specjalistów Nowodworski Estates z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Gliwic i Radomia zapewnia naszym Klientom niespotykaną w innych miejscach kompleksowość usług towarzyszących procesom sprzedaży, zakupu i zarządzania nieruchomościami. Dzięki temu od 10 lat zmieniamy krajowy rynek, dając gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji, standardu obsługi i skuteczności działań.

Pracujemy zwinnie odpowiadając na potrzeby rynku. Innowacyjne rozwiązania zawsze były naszą mocną stroną. Realizujemy wyjątkowe pomysły, wyznaczając trendy. Dostarczamy Klientom korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży nieruchomości. Wspieramy naszych współpracowników, gwarantując im najlepsze środowisko do pracy.

Co więcej? Pracujemy zespołowo, bo wierzymy, że każdy wnosi do projektów niepowtarzalną wartość.

Przewiń do profilu firmy