Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia IT

BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Izdebnik (pow. wadowicki)

    Izdebnik (pow. wadowicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google Workspace

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników sprzętu i systemów informatycznych wewnątrz

  • organizacji (pierwsza linia wsparcia),

  • wsparcie w administracji systemem ERP,

  • administracja systemami komunikacyjnymi wewnątrz organizacji (zakładanie kont dla nowych użytkowników),

  • zarządzanie uprawnieniami w systemie informatycznym,

  • szkolenie użytkowników w zakresie wykorzystywanego sprzętu komputerowego i oprogramowania biurowego,

  • usuwanie bieżących awarii, dbanie o stabilność i bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej,

  • wdrażanie nowych rozwiązań IT,

  • kontakt z zewnętrznymi dostawcami usług IT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu informatycznym

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania

  • priorytetów wykonywanych zadań;

  • dobra znajomość obsługi Microsoft Teams i Google Workspace;

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku w obszarze IT (minimum 2 lata);

  • znajomość programu Comarch ERP XL oraz Comarch WMS.

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem rynku;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia finansowane przez pracodawcę;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • ubezpieczenie na życie współfinansowane przez pracodawcę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk 'Aplikuj' lub bezpośrednio w siedzibie firmy BELMEB Sp. z o.o.

BELMEB Sp. z o.o. to firma która od 30 lat specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej: płyt i drzwi meblowych, blatów kuchennych oraz akcesoriów meblowych, a także akcesoriów do wyposażenia wnętrz.

Przewiń do profilu firmy