Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia IT

PROVIDENT Polska

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows 7/ 8/ 10

  • iOS

  • Android

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wspierać użytkowników, rozwiązując zdalnie lub stacjonarnie incydenty dotyczące wsparcia aplikacji systemowych i biznesowych na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych;

  • Administrować urządzeniami mobilnymi, systemem DLP, Backupem Stacji Roboczych (BMC Avamar) oraz Symantec AV;

  • Zarządzać kontami oraz uprawnieniami użytkowników;

  • Brać udział w projektach związanych z optymalizacją serwisu IT

  • Współpracować z zewnętrznymi firmami serwisowymi;

  • Opracowywać procedury i instrukcji dla użytkowników systemów informatycznych;

  • Utrzymywać i aktualizować bazę sprzętu IT oraz dbać o bieżącą dokumentację

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy we wsparciu technicznym;

  • Jesteś zainteresowany/-a nowinkami w branży IT;

  • Dobrze znasz systemy operacyjne Windows 7/ 8/ 10 oraz iOS / Android w zakresie administrowania i diagnostyki błędów;

  • Masz doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu podstawowych problemów sieciowych;

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie;

  • Potrafisz efektywnie komunikować się z klientami wewnętrznymi, lubisz pracę zespołową i jesteś nastawiony na rozwiązywanie problemów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Platforma kafeteryjna oraz platforma społecznościowo-grywalizacyjna

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce