Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia IT

HDPRO sp. z o.o.

  • Barwinek 28b, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Barwinek 28b

Kielce

Twój zakres obowiązków

• podstawowa analiza oraz rozwiązywanie problemów związanych z systemami operacyjnymi oraz ich usługami

• wsparcie w utrzymaniu i zarządzaniu serwerami opartymi o systemy Windows/Linux

• administrowanie i utrzymanie systemów informatycznych

• instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania

• wdrażanie nowych systemów informatycznych

• wykrywanie i usuwanie nieprawidłowości w działaniu sieci, serwerów i systemów informatycznych

• rozwiązywanie problemów użytkowników

• szkolenie użytkowników w zakresie wykorzystywanego sprzętu komputerowego i oprogramowania biurowego

• współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie zgłaszania błędów i awarii

• tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

• bardzo dobre zdolności komunikacyjne

• motywacja i chęć nauki

• uczciwość, odpowiedzialność i punktualność

• bardzo dobra znajomość budowy i obsługi komputerów oraz urządzeń peryferyjnych

• podstawowa wiedzę z zakresu sieci komputerowych LAN i WLAN oraz zagadnień telekomunikacyjnych

• umiejętność analitycznego myślenia

• umiejętność pracy w zespole

• zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu

• prawo jazdy kat. B

To oferujemy

• przestrzeń do eksperymentowania

• szkolenia wewnątrzfirmowe

• wymiana wiedzy technicznej w firmie

• wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

O nas

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm oraz instytucji. Zależy nam na tworzeniu niezawodnych produktów oraz promowaniu nowych rozwiązań w sektorze publicznym i prywatnym.