Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia IT

DKS sp. z o.o.O firmie

DKS sp. z o.o.

Energetyczna 15

Kowale (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i rozwiązywanie zgłoszeń technicznych od pracowników firmy (serwis wewnętrzny)

  • Wsparcie techniczne użytkowników w zakresie oprogramowania systemowego i użytkowego

  • Samodzielna diagnoza i naprawa komputerów stacjonarnych i laptopów ( wymiana podstawowych podzespołów)

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych i mobilnych

  • Realizowanie bieżących działań dodatkowych w obszarze serwisu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowany profil informatyczny

  • Znajomość budowy sprzętu komputerowego i podstawowych elementów konfiguracji

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz aplikacji biurowych MS Office

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN

  • znajomość instalacji, konfiguracji i obsługi urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery)

  • samodzielność i decyzyjność w podejmowanych działaniach w ramach realizowanych zadań

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej (ustalanie priorytetów)

  • inicjatywa i dążenie do rozwiązywania problemów

  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane

  • Znajomość administracji sieci w średnim przedsiębiorstwie

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość konfiguracji i obsługi oprogramowania ERP i CRM

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia i przypisanej roli.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Wiodący dystrybutor na rynku dostawców urządzeń kopiująco – drukujących oraz urządzeń wielkoformatowych czołowych producentów, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Przewiń do profilu firmy