Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wsparcia IT

  • Kraków, Ochmanów (pow. wielicki), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marka Oknoplast wyznacza trendy w zakresie innowacyjności, wysokich parametrów technicznych i oferowanej trwałości, a linie produktów zdobywają uznanie Klientów oraz nagrody branżowe. Konstrukcje aluminiowe Aluhaus – to wysoka estetyka i komfort użytkowania połączone z nowoczesnym wzornictwem i precyzją. Oknoplast to firma polska o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniamy ponad 1500 pracowników a nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię czterdziestu tysięcy metrów kwadratowych. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie a pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym designie i transparentnej jakości. Proces obsługi sprzedaży prowadzony jest przez ponad 100 osobowy zespół wykwalifikowanych Doradców technicznych i Specjalistów ds. obsługi klienta, którzy na co dzień współpracują z klientami w różnych językach obcych: niemieckim, francuskim, włoskim etc.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ochmanów, okolice Krakowa

    Główne zadania:

    • bieżące wsparcie użytkowników aplikacji w codziennym rozwiązywaniu zgłaszanych problemów,
    • przygotowywanie instrukcji obsługi dla użytkowników i klientów,
    • integrowanie danych handlowych oraz operacyjnych pomiędzy serwisami a systemami
    • ERP i sprzedaży,
    • modelowanie sposobów integracji przed zleceniem do finalnego dostawcy,
    • weryfikowanie i nadzorowanie pracy dostawców zarówno aplikacji jak i rozwiązań integracyjnych,
    • monitorowanie dostępnych rozwiązań i proponowanie usprawnień w obszarach: strony www, systemy operacyjne i przeglądarki internetowe.

    Co możemy Ci zaoferować:

    • pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna,
    • ciekawą i rozwojową pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń,
    • możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji,
    • rynkowe wynagrodzenie,
    • przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych itd.),
    • pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet.

    Jeśli posiadasz:

    • wykształcenie wyższe techniczne lub jesteś w trakcie studiów,
    • dobrą znajomość Pakietu MS Office w szczególności Excela,
    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • praktyczna znajomość SQL-a będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację.

    Jeśli potrafisz:

    • dokonywać szczegółowych analiz problemu i na tej podstawie rekomendować optymalne rozwiązania,
    • efektywnie komunikować w zespole złożonym z wielu ekspertów
    • samodzielnie i skutecznie realizować zadania,
    • przekładać swoją wiedzę na skuteczne działania,
    • swobodnie funkcjonować w elastycznym środowisku pracy, wykorzystując swoją kreatywność do wprowadzenia zmian w dotychczas stosowanych metodach i narzędziach.

    DOŁĄCZ DO ZESPOŁU OKNOPLAST

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk:

    Informujemy, iż wnikliwie zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami,
    natomiast skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Przesłanie do Oknoplast Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej Oknoplast Sp. z o.o.) z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Oknoplast Sp. z o.o. celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Jeżeli chciałbyś/chciałabyś, aby Twoje dokumenty aplikacyjne mogły być wykorzystane w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oknoplast Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej Oknoplast Sp. z o.o.) z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oknoplast Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej Oknoplast Sp. z o.o.) z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże.
    Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.  Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych jest dostępnych na https://oknoplast.com.pl/prywatnosc/klauzula-informacyjna-dla-kandydata-do-pracy-na-podstawie-umowy-o-prace/